Site Overlay

Прибирання кафе і ресторанів (комерційний клінінг)

ПРИБИРАННЯ РЕСТОРАНІВ І КАФЕ «ПІД КЛЮЧ»
 

Співпраця з клінінгової службою може бути організовано за різними схемами. Поширеним є комплексне клининговое обслуговування закладу або прибирання «під ключ».
Вона передбачає клінінг залу, кухні, санітарних приміщень.
В рамках повного комплексу клінінгових послуг прибирання ресторанів і кафе проводиться за заздалегідь затвердженим графіком.

При цьому фахівці клінінгової служби прибирають основний і банкетний зал, літній майданчик (при її наявності), всі службові приміщення.
Свої особливості має кожне клининговое захід.
Прибирання залу ресторану включає:

  • заміну скатертин, очищення текстилю (при необхідності),
  • видалення пилу,
  • миття підлоги зі спеціальними професійними засобами.
  • Миючі склади завжди підбираються з урахуванням типу підлогового покриття. Вони виконують не тільки очищає, але і доглядають функцію (надають поверхні блиск, не залишають розлучень, оживляють колір і т.п.).

На особливу увагу фахівців вимагає прибирання кухні в ресторані. Цей вид послуг є одним з найскладніших. Кожна кухонні поверхню потребує дезінфекції. Тут має місце очищення робочих поверхонь, обладнання, холодильників, миття підлоги, винесення сміття і багато іншого.

При виконанні клінінгових робіт фахівцями застосовуються професійні засоби, які виключно нетоксичні, гіпоалергенні, але високоефективні. Останні мають концентровану формулу. Кошти використовуються для приготування робочих розчинів. Їх концентрація визначається об’єктивними потребами зони прибирання. Клінінг санітарних зон також має свою специфіку. Тут застосовуються засоби з дезинфікуючим ефектом.

Що стосується методик і техніки збирання, в більшості випадків така виконується вручну. На великих площах ефективним є комбінування ручного та механізованого клінінгу.

Перед дезінфекцією прибирання кухні передбачає знежирення поверхонь. Сучасні технології та засоби дозволяють фахівцям клінінгової служби швидко впоратися з поставленим завданням.

Генеральнге прибирання ресторанів та кафе

Зазвичай підтримуючу підприємства громадського харчування забезпечують за рахунок власних ресурсів.

Фахівцями клінінгової служби на вимогу замовника може бути виконана генеральна або комплексне прибирання закладу сфери громадського харчування.

Вона передбачає очистку на професійному рівні всіх поверхонь і покриттів на об’єкті, включаючи вікна, вітрини, двері, стельові системи, освітлювальні прилади і т.п.

Професійне прибирання їдальні, бару, ресторану виконується оперативно. Фахівці клінінгової служби мають у своєму розпорядженні арсеналом сучасних засобів для видалення забруднень з усіх видів поверхонь, з будь-яких покриттів.

При необхідності задіюється спеціальна техніка. Це дозволяє оптимізувати процес клінінгу.

Проводитися генеральне прибирання кафе, ресторану або бару може раз на місяць, раз в квартал. Індивідуальний графік складається експертами клінінгової служби і затверджується замовником

При виконанні генерального прибирання клінерами застосовується професійна хімія. Засоби підбираються з урахуванням специфіки і видів забруднень. Всі робочі розчини ретельно видаляються з поверхонь. Професійне прибирання є абсолютно безпечною для працівників ресторану, кафе, відвідувачів закладу.

Для такого закладу, як ресторан, кафе або бар, прибирання – більше ніж необхідність. Ми готові взяти на себе всі клопоти з підтримки чистоти на об’єкті будь-якого типу, призначення, масштабу. Клінінгова служба працює як з кав’ярнями на 4століка, так і з ресторанними комплексами.

Перевагами генерального прибирання ресторану з залученням наших фахівців є її оперативність, бездоганна якість, ефективність. Графік клінінгу складається для кожного об’єкта в індивідуальному порядку. При цьому враховуються як потреби конкретної точки, так і актуальні санітарні вимоги.

Замовити

Заповніть форму нижче і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.